|  1% PODATKU   |  GOCŁAW   |  SŁUŻEW   |  TARGÓWEK   |  URSYNÓW   |  WŁOCHY   |  KONTAKT   |  ARCHIWUM

Komunikat nr 0 Klub Sportowy GROM WARSZAWA

Zapisy do KS GROM!
 
Klub Sportowy GROM - najlepsze treningi piłki nożnej i judo w Warszawie!
 
Sukces w seniorskiej karierze sportowej w dużej mierze zależy od tego, co zostało wypracowane już za młodu. Kolosalny wpływ na rozwój dziecka ma odpowiednio wybrany klub sportowy, który ma za zadanie szkolić i rozwijać potencjał każdego zawodnika.
W czasach postępu technologicznego i coraz bardziej wydłużającego się czasu spędzanego przed ekranami monitorów niezmiernie istotne jest, by zaszczepić zapał do aktywności fizycznej od najmłodszych lat. Ilość dyscyplin jest niezliczona, jednak niezmiennie największą popularnością cieszy się w Polsce piłka nożna. Szkółka piłkarska to miejsce, gdzie dziecko nie tylko dba o sprawność fizyczną, ale rozwija pasję, trenuje technikę, jak i uczy się rozwiązań taktycznych, co procentuje w dalszej karierze. Treningi piłki nożnej dla dzieci to również doskonała okazja dla najmłodszych do przekonania się na czym polega praca zespołowa.
Największe piłkarskie marki pokazują, jak ważne jest szkolenie kilku- i kilkunastoletnich zawodników. Również te mniejsze podążają w tym kierunku. Chcąc dać szanse każdemu – powstało kilka miejsc w całej Warszawie, gdzie priorytetem jest sport dla dzieci. Na najmłodszych, którzy chcą spróbować swoich sił, czeka Klub Sportowy Ursynów a także Targówek i Włochy.
Alternatywą dla piłki nożnej może być szkółka judo. To nie tylko szlachetna sztuka walki, ale dyscyplina o ponad 40 latach tradycji olimpijskich. Istotną korzyścią z trenowania jest lepsza sprawność fizyczna, jednakże klub judo to także miejsce, gdzie poznać można elementy samoobrony.
Trenowana dyscyplina powinna odpowiadać naszym predyspozycjom i zainteresowaniom, jednak niezależnie od dokonanego wyboru – możemy spodziewać się wielu płynących z niego korzyści.
Zapraszamy dzieci z rocznika 2003-2008 do udziału w treningach piłkarskich i judo.
Zajęcia będą się odbywać w pięciu lokalizacjach Warszawy :
 
1. Treningi Piłi Nożnej - Targówek, przy Szkole Podstawowej nr 114, ul. Remiszewska 40.
2. Treningi Piłi Nożnej - Rembertów. przy Akademii Obrony Narodowej w Rembertowie, ul. Chruściela 103.
3. Treningi Piłi Nożnej - Mokotów, Obiekt Warszawianka, ul. Merlinego 2.
4. Treningi Piłi Nożnej - Ursynów, przy Zespole Szkół CIX, ul. Warchałowskiego 4.
5. Treningi Judo - Targówek, przy Przedszkolu nr 81, ul. Barkocińska 19/21
6. Treningi Judo - Włochy, przy Przedszkolu nr 419 ul. Ryżowa 17.
7. Wola, przy Zespole Szkół nr 122, ul. Jana Olbrachta 48/ 56.