|  1% PODATKU   |  GOCŁAW   |  SŁUŻEW   |  TARGÓWEK   |  URSYNÓW   |  WŁOCHY   |  KONTAKT   |  ARCHIWUM
Zadzwoń: 721-144-144 Napisz: poczta@ksgrom.pl    

 

 

Mamy świadomość, że Klub Sportowy to nie tylko trenerzy i zawodnicy, a również rodzice, kibice i osoby w różny sposób powiązane lub sympatyzujące z Klubem. Właśnie dlatego KS Grom oferuje nie tylko sprzęt meczowy i treningowy swoim zawodnikom ale również zniżnki na sprzęt sportowy dla całej, wymienionej wcześniej grupy. W każdej chwili rodzice lub starsze rodzeństwo chcące nabyć np. dres do biegania mogą skorzystać z wypracowanych warunków współpracy pomiędzy Klubem Sportowym Grom a PilkarskiSklep.pl, Korzystając z oferty PilkarskiSklep.pl wystarczy, że powołają się Państwo na Klub Sportowy Grom, a wówczas otrzymają Państwo zupełnie inną ofertę cenową.

 

Klub Sportowy Grom w sezonie 2016/2017 ubierał się w stroje marki Patrick. Niestety z powodu dużych opóźnień w dostawach a także brakach dostępności, Klub zmienia producenta strojów sportowych dla swoich wychowanków. Począwszy od sezonu 2017/2018 wszyscy zawodnicy i trenerzy będą ubrani w sprzęt sportowy marki Adidas.

 

KOLEKCJA OBOWIĄZUJĄCA OD SEZONU 2017/2018

     

Dres treningowy Adidas Koszulka meczowa biała Koszulka meczowa czerwona

Cena detaliczna: 169,95 zł
  + 20 zł koszt nadruków

Cena detaliczna: 59,95 zł
 + 20 zł koszt nadruków

Cena detaliczna: 59,95 zł
+ 20 zł koszt nadruków

Cena klubowa: 149,99 zł
nadruki w cenie

Cena klubowa: 49,99 zł
nadruki w cenie
Cena klubowa: 49,99 zł
nadruki w cenie
Dla posiadaczy sprzętu Patrick: 99,99 zł Dla posiadaczy sprzętu Patrick:
39,99 zł
Dla posiadaczy sprzętu Patrick:
39,99 zł

                              

Spodenki meczowe Adidas Getry meczowe Adidas
Cena detaliczna: 59,95 zł Cena detaliczna: 32,95 zł
Cena klubowa: 49,99 zł Cena klubowa: 19,99 zł
Dla posiadaczy sprzętu Patrick::
39,99 zł
Dla posiadaczy sprzętu Patrick::
19,99 zł

 

Akcesoria kibicowskie

Dla osób sympatyzujących z Klubem Sportowym GROM, rodziców a także samych zawodników przygotowaliśmy szaliki klubowe - "WALCZYĆ, TRENOWAĆ! GROM MUSI PANOWAĆ".
Koszt szalika to 29,95 zł.

 

 

Uwaga! Do końca kwietnia szaliki dostępne są w promocyjnej cenie -30%, czyli 19,95 zł.

 

Jak na każdy szanujący się Klub przystało, KS Grom również posiada inne gadżety klubowe.

 

 

 

Serdecznie zapraszamy

 

 

Klub Sportowy Grom organizuje zajęcia i mecze z zakresu: piłka nożna dla dzieci i judo dla dzieci. Profesjonalni szkoleniowcy prowadzą zajęcia na Ursynowie, Targówku i Włochach. Naszym podopiecznym zapewniamy jak najlepsze warunki, realizując tym samym misję, którą można określić jako „klub dla dzieci”.

 

 

Z myślą o rozwoju Gromu, a także identyfikacji z naszym Klubem Sportowym oraz jego profesjonalizacji, udostępniamy możliwość zakupów produktów z szerokiej gamy ofertowej. Proponujemy sprzęt sportowy i akcesoria sportowe, zarówno dla zawodników, jak też rodziców i kibiców np. koszulki piłkarskieszaliki sportowepodkładki pod myszkubkiczapki

Akademia piłkarska ubiera swoich podopiecznych w wysokiej jakości sprzęt firmy Patrick.

 

 

 

Środki uzyskane ze sprzedaży takich produktów jak sprzęt sportowyakcesoria sportowe w pełni spożytkowane zostają na działalność Klubu Sportowego Grom w tym na: sprzęt treningowy, trenerów, czy też stypendia dla dzieci w złej sytuacji majątkowej.