|  1% PODATKU   |  GOCŁAW   |  SŁUŻEW   |  TARGÓWEK   |  URSYNÓW   |  WŁOCHY   |  KONTAKT   |  ARCHIWUM
Zadzwoń: 721-144-144 Napisz: poczta@ksgrom.pl    

W niedzielę 28 maja Klub Sportowy GROM Targówek rocznik 2007/2008/2009 zagra w Mini Lidze Mistrzów 2017.

 

Turniej odbędzie się na boisku Wronik przy Szkole Podstawowej w Raszynie. Koszt turnieju to 20 zł od zawodnika. Pozostałą część opłaty ponosi klub. W ramach tej opłaty każda z drużyn otrzyma bezzwrotnie komplet koszulek. Ponadto wszyscy uczestnicy zawodów zostaną objęci ubezpieczeniem, będą mieli zapewniony jeden gorący posiłek oraz napój. Na każdego z zawodników czekają atrakcyjne upominki i medale, a dla zwycięzców cenne nagrody, które ufundują sponsorzy. Mini Ligę Mistrzów poprowadzi DJ UCHO.

 

Data: 28 maja (niedziela)

 

Zbiórka: o godzinie 9:45

 

Miejsce: boisko Wronik, przy ulicy Unii Europejskiej w Raszynie

 

Każdy zawodnik powołany na mecz zabiera ze sobą: legitymację szkolną, korki lub halówki, białe getry, czarne spodenki piłkarskie, koszulkę piłkarską klubową białą i czerwoną, ochraniacze

 

Młodzi piłkarze Klubu Sportowego GROM Targówek powołani na mecz:

 

1. Broler Kacper

2. Januchta Józef

3. Kamiński Konstanty

4. Kapirulin Taras

5. Kurek Oliwer

6. Molendowski Kacper

7. Osiński Tymon

8. Runo Daniel

9. Szczygielski Filip

10. Warchoł Ignacy

11. Wiśniewski Jakub

12. Wydra Patryk

               

 

Jeżeli ktoś wyżej wymienionych zawodników nie może być na meczu, bardzo prosimy o kontakt do trenera lub klubu. Na jego miejsce zostanie powołany zawodnik z listy rezerwowej.

 

Krzysztof Protazy  (tel. 664 143 035)

Klub (tel. 721 144 144)

 


Nasi piłkarze już w tą sobotę, 27 maja ponownie rozegrają mecze kontrolne z UKS Derby 356 Warszawa. Mecze odbędą się na boisku otwartym typu Orlik przy Szkole Podstawowej Nr 356

 

Data: 27 maja (sobota)

 

Zbiórka: o godzinie 12:00 – rocznik 2004-2006

 o godzinie 13:15 – rocznik 2010-2011

 

Miejsce: boisko Orlik przy ulicy Głębockiej 66 (przy SP 356)

 

Każdy zawodnik powołany na mecz zabiera ze sobą: legitymację szkolną, korki lub halówki, białe getry, czarne spodenki piłkarskie, koszulkę piłkarską klubową białą i czerwoną, ochraniacze, wodę niegazowaną

 

Młodzi piłkarze Klubu Sportowego GROM Targówek powołani na mecze:

 

Rocznik 2004-2006:

 

1. Antolak Mikołaj

2. Babiński Hubert

3. Bichta Filip

4. Borowski Marcin

5. Butryn Paweł

6. Chęciński Oskar

7. Dziedzic Wiktor

8. Kapirulin Dmytro

9. Kwiatkowski Kacper

10. Niewiński Igor

11. Pisarski Franciszek

12. Prokopowicz Jan

13. Sroczyński Tadeusz

14. Szczypiórkowski Szymon

15. Tarczyński Kamil

16. Wielocha Bartosz

17. Wiliński Bartłomiej

 

 

Rocznik 2010-2011:

 

1. Drożdżak Franciszek

2. Durowicz Jakub

3. Fijałkowski Wojciech

4. Metera Antoni

5. Mosakowski Aleksander

6. Niedziałkowski Jan

7. Posuniak Adam

8. Stawecki Nikodem

9. Szczerbiński Cezary

10. Tkacz Krzysztof

11. Tyczyński Grzegorz

12. Tyrcha Mateusz

13. Urbanowski Ziemowit

14. Zawadzki Michał

15. Warchoł Witold                       

 

Jeżeli ktoś wyżej wymienionych zawodników nie może być na meczu, bardzo prosimy o kontakt do trenera lub klubu. Na jego miejsce zostanie powołany zawodnik z listy rezerwowej.

 

Krzysztof Protazy  (tel. 664 143 035)

Klub (tel. 721 144 144)

 


Nasi młodzi zawodnicy w sobotę 20 maja rozegrają mecz kontrolny z UKS Derby 356 Warszawa. Mecz odbędzie się na boisku otwartym typu Orlik przy Szkole Podstawowej Nr 356

 

Data: 20 maja (sobota)

 

Zbiórka: o godzinie 11:20 – rocznik 2006/2007

   o godzinie 12:10 – rocznik 2010/2011

 

Miejsce: boisko Orlik przy ulicy Głębockiej 66 (przy SP 356)

 

Każdy zawodnik powołany na mecz zabiera ze sobą: legitymację szkolną, korki lub halówki, białe getry, czarne spodenki piłkarskie, koszulkę piłkarską klubową białą i czerwoną, ochraniacze, wodę niegazowaną

 

Młodzi piłkarze Klubu Sportowego GROM Targówek powołani na mecz:

 

Rocznik 2006/2007:

 

1. Antolak Mikołaj

2. Broler Kacper

3. Chęciński Oskar

4. Kapirulin Dmytro

5. Januchta Józef

6. Prokopowicz Jan

7. Molendowski Kacper

8. Wiśniewski Jakub

9. Wydra Patryk

 

 

Rocznik 2010/2011:

 

1. Andziak Filip

2. Drożdżak Franciszek

3. Durowicz Jakub

4. Fijałkowski Wojciech

5. Metera Antoni

6. Niedziałkowski Jan

7. Szczerbiński Cezary

8. Tkacz Krzysztof

9. Tyczyński Grzegorz

10. Tyrcha Mateusz

11. Urbanowski Ziemowit

12. Zawadzki Michał

13. Warchoł Witold                       

 

Jeżeli ktoś wyżej wymienionych zawodników nie może być na meczu, bardzo prosimy o kontakt do trenera lub klubu. Na jego miejsce zostanie powołany zawodnik z listy rezerwowej.

 

Krzysztof Protazy  (tel. 664 143 035)

Klub (tel. 721 144 144)

 


Mecze fazy pucharowej 57 Turnieju Piłki Nożnej "Gramy o Złota Piłkę" im. Aleksandra Zaranka drużyn w kategorii wiekowej chłopców rocznik 2006 i młodsi

 

Data: 19 maja (piątek)

 

Zbiórka: boisko Orlik przy SP 114 o godz. 13:30, przejazd zawodników Klubu Sportowego GROM z trenerem autobusem ZTM (zabieramy dwa bilety 75 - minutowe). Na miejscu zawodów zbiórka o godz. 14:345

 

Miejsce: boisko „C” Ośrodka Hutnik przy ul. Marymonckiej 42. Mecze rozpoczną się o godzinie 15:00

 

Każdy uczestnik zabiera ze sobą: legitymację szkolną – obowiązkowo! dres piłkarski klubowy (kto posiada), koszulkę piłkarską klubową białą i czerwoną, spodenki piłkarskie klubowe czarne, getry piłkarskie, wodę

 

Młodzi zawodnicy Klubu Sportowego GROM Targówek powołani na mecz:

 

1. Antolak Mikołaj

2. Broler Kacper

3. Chęciński Oskar

4. Kapirulin Dmytro

5. Molendowski Kacper

6. Prokopowicz Jan

7. Wiśniewski Jakub

8. Wydra Patryk

 

Legitymacja obowiązkowa !!!

 

Trener: Krzysztof Protazy (tel. 664-143-035)

 

Życzymy powodzenia i liczymy na złote medale!

 


Mecze fazy pucharowej 57 Turnieju Piłki Nożnej "Gramy o Złota Piłkę" im. Aleksandra Zaranka drużyn w kategorii wiekowej chłopców rocznik 2004/2005

 

Data: 18 maja (czwartek)

 

Zbiórka: boisko Orlik przy SP 114 o godz. 13:30, przejazd zawodników Klubu Sportowego GROM z trenerem autobusem ZTM (zabieramy dwa bilety 75 - minutowe). Na miejscu zawodów zbiórka o godz. 14:45

 

Miejsce: boisko Ośrodka Hutnik przy ul. Marymonckiej 42. Mecze rozpoczną się o godzinie 15:00

 

Każdy uczestnik zabiera ze sobą: legitymację szkolną – obowiązkowo! dres piłkarski klubowy (kto posiada), koszulkę piłkarską klubową białą i czerwoną, spodenki piłkarskie klubowe czarne, getry piłkarskie, wodę

 

Piłkarze Klubu Sportowego GROM Targówek powołani na mecz:

 

1. Babiński Hubert

2. Bichta Filip

3. Sroczyński Tadeusz

4. Szczypiórkowski Szymon

5. Tarczyński Kamil

6. Wielocha Bartosz


Obecność obowiązkowa !!!  Legitymacja obowiązkowa !!!

 

Trener: Krzysztof Protazy (tel. 664-143-035)

 

Życzymy powodzenia i zdobycia złotego pucharu!

 


W najbliższą sobotę zawodnicy Klubu Sportowego GROM Targówek rocznik 2004-2007, wezmą udział w Turnieju Piłki Nożnej Targówek 2017.  Udział w turnieju jest bezpłatny.

 

Data: 13 maja (sobota)

 

Zbiórka: o godzinie 8.40

 

Miejsce: boisko Orlik Eusebio, ul. Remiszewska 40

 

Każdy młody piłkarz powołany na mecz zabiera ze sobą: koszulkę piłkarską klubową białą i czerwoną, spodenki piłkarskie klubowe, getry, ochraniacze, dres piłkarski klubowy (kto posiada), wodę

 

Młodzi piłkarze Klubu Sportowego GROM Targówek powołani na mecze:

 

Grom I – koszulki w kolorze czerwonym

1. Antolak Mikołaj

2. Babiński Hubert

3. Chęciński Oskar

4. Kwiatkowski Kacper

5. Molendowski Kacper

6. Niewiński Igor

7. Pisarski Franek

8. Prokopowicz Jan

9. Wielocha Bartosz

10. Wiśniewski Jakub

 

Grom II – koszulki w kolorze białym

1. Bichta Filip

2. Borowski Marcin

3. Broler Kacper

4. Butryn Paweł

5. Kapirulin Dmytro

6. Sroczyński Tadeusz

7. Szymon Szczypórkowski

8. Tarczyński Kamil

9. Wiliński Bartłomiej

10. Wydra Patryk

 

Mecze turnieju odbędą się według poniższego harmonogramu:


9.00-9.15 Blokersi TGK – Grom 1

9.15-9.30 Grom 2 – SP 114

9.30-9.45 Blokersi TGK – Grom 2

9.45-10.00 Grom 1 – SP 114

10.00-10.15 Blokersi TGK – SP 114

10.15-10.30 Grom 1 – Grom 2

 

Opiekun: Krzysztof Protazy (tel. 664-143-035)

 

Życzymy powodzenia i zdobycia złotego pucharu

 


Nadszedł czas, by nasi piłkarze z KS GROM Ursynów również posmakowali rywalizacji międzyklubowej. Reprezentacja młodych zawodników z Ursynowa rozegra 2 mecze na miniturnieju dla drużyn początkujących.

 

Data: 14 maja (niedziela)

 

Zbiórka: o godzinie 8:40

 

Miejsce: boisko Orlik, przy ul. Smoczej 19

 

Każdy zawodnik powołany na mecz zabiera ze sobą: dres piłkarski sportowy (klubowy kto posiada), koszulka piłkarska czerwona (klubowa kto posiada), spodenki piłkarskie czarne, getry białe, wodę niegazowaną (1,5 l), buty do gry (korki, turf, w ostateczności halówki), chęć i motywację :)

 

Zawodnicy Klubu Sportowego GROM Ursynów powołani na miniturniej:

1. Biedrzycki Kryspin

2. Domański Kacper

3. Dziadosz Franek

4. Elwartowski Igor

5. Świstak Marek

6. Kęsik Adam

7. Pachuta Jan

8. Ratajczak Kuba

9. Ratajczak Kacper

10. Szustal Edward

11. Olszewski Oktawian

12. Szymański Franciszek

13. Walewski Grzegorz

14. Wąsek Antoni

15. Wolaniecki-Deahan Jerzy

 

Prosimy o potwierdzenie obecności na turnieju maksymalnie do poniedziałku 8.05.

Zalecamy przywiezienie dzieci przebranych w strój sportowy. Zawodnicy, którzy posiadają klubowe stroje, proszeni są o zabranie czerwonych kompletów.

 

Nagrodami za turniej są medale, puchar i coś słodkiego.

 

W czasie trwania turnieju zawodnikami będzie opiekował się trener Piotr Golian. Kontakt z trenerem: 607-749-842 lub golianp@wp.pl.

 


Piłkarze Klubu Sportowego GROM Targówek z rocznika 2009-2010 wezmą udział w rozgrywkach Ligii Klubów Partnerskich

 

Data: 23 kwietnia (niedziela)

 

Zbiórka: o godzinie 7:45

 

Miejsce: boisko Varsovii, ul. Międzyparkowa 4

 

Każdy zawodnik powołany na mecz zabiera ze sobą: koszulkę piłkarską klubową białą i czerwoną, spodenki piłkarskie klubowe, getry, ochraniacze, dres piłkarski klubowy (kto posiada), kurtkę, wodę

 

Zawodnicy Klubu Sportowego GROM Targówek powołani na mecze:

 

1. Kamiński Konstanty

2. Kapirulin Taras

3. Kurek Oliwier

4. Metera Antoni

5. Szczerbiński Cezary

6. Szczygielski Filip

7. Tkacz Krzysztof

8. Tyrcha Mateusz

9. Urbanowski Ziemowit

10. Warchoł Ignacy

 

Jeżeli któryś z wyżej wymienionych młodych piłkarzy nie może być na meczu, bardzo prosimy o kontakt do trenera lub klubu.

Krzysztof Protazy (tel. 664 143 035)

Klub (tel. 721 144 144)

 

Harmonogram Rozgrywek

 

kolejka 1

kolejka 2

kolejka 3

kolejka 4

kolejka 5

kolejka 6

kolejka 7

kolejka 8

czas

8:00 - 8.15

8:18 - 8:33

8:36 - 8:51

8:54 - 9:09

9:12 - 9:27

9:30 - 9:45

9:48 - 10:03

10:06 - 10:21

boisko 3

Legia

Ursus

SEMP

SP 65 Orkan

Varsovia

Legia

SEMP

Ursus

KS Grom

KS Grom

KS Grom

Legia

KS Grom

SEMP

Varsovia

SP 65 Orkan

boisko 4

SEMP

Varsovia

Varsovia

Varsovia

SEMP

SP 65 Orkan

Legia

 

SP 65 Orkan

SP 65 Orkan

Legia

Ursus

Ursus

KS Grom

Ursus

 

pauza

Varsovia

Legia

Ursus

SEMP

SP 65 Orkan

Ursus

SP 65 Orkan

 

Ursus

SEMP

SP 65 Orkan

KS Grom

Legia

Varsovia

KS Grom

 

 

Życzymy powodzenia i zdobycia złotego pucharu

 


Pierwsze mecze fazy grupowej 57 Turnieju Piłki Nożnej "Gramy o Złotą Piłkę" im. Aleksandra Zaranka w kategorii wiekowej chłopców 2004 - 2005

 

Data: 19 kwietnia

 

Zbiórka: boisko Orlik przy SP 114 o godz. 14:00, przejazd zawodników Klubu Sportowego GROM z trenerem autobusem ZTM (zabieramy dwa bilety 20 - minutowe). Na miejscu zawodów zbiórka o godz. 14:30

 

Miejsce: boisko VII Ogrodu Jordanowskiego przy ul. Namysłowskiej 21

 

Każdy uczestnik rozgrywek szóstek piłkarskich zabiera ze sobą: legitymację szkolną – obowiązkowo! dres piłkarski klubowy, koszulkę piłkarską klubową białą i czerwoną, spodenki piłkarskie klubowe czarne, getry piłkarskie, wodę

 

Powołani są wszyscy zawodnicy Klubu Sportowego GROM Targówek z rocznika 2004/2005:

 

1. Babiński Hubert

2. Bichta Filip

3. Borowski Marcin 

4. Butryn Paweł

5. Dziedzic Wiktor

6. Kwiatkowski Kacper

7. Niewiński Igor

8. Pisarski Franciszek

9. Sroczyński Tadeusz

10. Szczypiórkowski Szymon

11.Tarczyński Kamil

12.Wielocha Bartosz

13. Wiliński Bartłomiej

 


Mecze turnieju odbędą się według poniższego harmonogramu:
 

Godzina               Drużyny
15.00                     FC PoNALEWCE - KS GROM 1
15.25                     KS GROM 2 - SSP 5
15.50                     FC PoNALEWCE - KS GROM 2
16.15                     KS GROM 1 - SSP 5
16.40                     FC PoNALEWCE - SSP 5
17.10                     KS GROM 1 - KS GROM 2


Link do terminarza na stronie Stołecznego Centrum Sportu Aktywna Warszawa:
http://aktywnawarszawa.waw.pl/turniej-gramy-o-zlota-pilke/faza-grupowa-chlopcy

 

Życzymy powodzenia i mamy nadzieję, że nasi chłopcy zdobędą złoty puchar!

 

Trener: Paweł Dziuba (tel. 692-975-814)

W razie nieobecności zawodnika proszę o informację sms


Pierwsze mecze fazy grupowej 57 Turnieju Piłki Nożnej "Gramy o Złota Piłkę" im. Aleksandra Zaranka w kategorii wiekowej chłopców 2006 i młodsi

 

Data: 21 kwietnia (piątek)

 

Zbiórka: boisko Orlik przy SP 114 o godz. 14:00, przejazd zawodników Klubu Sportowego GROM z trenerem autobusem ZTM (zabieramy dwa bilety 20 - minutowe). Na miejscu zawodów zbiórka o godz. 14:30

 

Miejsce: boisko VII Ogrodu Jordanowskiego przy ul. Namysłowskiej 21

 

Każdy uczestnik zabiera ze sobą: legitymację szkolną – obowiązkowo! dres piłkarski klubowy, koszulkę piłkarską klubową białą i czerwoną, spodenki piłkarskie klubowe czarne, getry piłkarskie, wodę

 

Piłkarze Klubu Sportowego GROM Targówek powołani na mecz:

1. Antolak Mikołaj

2. Broler Kacper

3. Chęciński Oskar

4. Kapirulin Dmytro

5. Kapirulin Taras

6. Łęczycki Jakub

7. Molendowski Kacper

8. Prokopowicz Jan

9. Wiśniewski Jakub

10. Wydra Patryk


Mecze odbędą się według poniższego harmonogramu:
 

Godzina               Drużyna
15:00                     SSP 5 - KS GROM
15:25                     KS PRAGA - UKS JASIŃSKI
15:50                     SSP 5 - KS PRAGA
16:15                     KS GROM - UKS JASIŃSKI
16:40                     SSP 5 - UKS JASIŃSKI
17:10                     KS GROM - KS PRAGA

Link do terminarza na stronie Stołecznego Centrum Sportu Aktywna Warszawa:
http://aktywnawarszawa.waw.pl/turniej-gramy-o-zlota-pilke/faza-grupowa-chlopcy

 

Życzymy powodzenia i liczymy na złote medale!

 

Trener: Krzysztof Protazy (tel. 664-143-035)

W razie nieobecności zawodnika proszę o informację sms


W sobotę 25 marca Klub Sportowy GROM rozegra mecze kontrolne z UKS Derby 356 Warszawa

 

Mecz piłki nożnej dla dzieci odbędzie się na boisku otwartym typu Orlik przy Szkole Podstawowej Nr 356

Uczestnicy meczu zabierają ze sobą: dres, odzież termiczną, białą koszulkę piłkarską (kto nie ma - biła koszulka), wodę niegazowaną.

Dzieci z Klubu Sportowego GROM rozgrywające mecz powinny stawić się 15 minut przed wyznaczoną godziną

 

Godz. 10.00

Dzieci trenujące piłkę nożną z rocznika 2006/2007

Miejsce: Ul. Głębocka 66 (przy SP 356)

 

Godz. 11.30

Dzieci trenujące piłkę nożną z rocznika 2008/2009

Miejsce: Ul. Głębocka 66 (przy SP 356)

 

Kontakt do trenera: Krzysztof Protazy nr tel 664 143 035

 

 

Wszystkie relacje z meczów ligowych, sparingowych oraz turniejów piłki nożnej naszych młodych zawodników Klubu Sportowego GROM dostepne są w systemie ProTrainUp. Sprawdź!

 

 

 

 

Klub Sportowy GROM, nie jest typowym klubem, w którym najważniejszym celem jest szybki przyrost umiejętności oraz zwycięstwo za wszelką cenę kosztem przyjemności jaką niesie ze sobą sport. Oczywiście dokładamy wszelkich starań, by uczestnicy treningów piłkarskich i judo rozwijali się sportowo jednak mamy świadomość, że prawdziwe mistrzostwo sportowe może być osiągnięte wyłącznie w długotrwałym i systematycznym procesie (...więcej) W KS GROM nie dyskryminu- jemy. Patronem Klubu jest pierwszy ciemnoskóry zdobywca Złotej Piłki - Eusebio  ...więcej