|  1% PODATKU   |  GOCŁAW   |  SŁUŻEW   |  TARGÓWEK   |  URSYNÓW   |  WŁOCHY   |  KONTAKT   |  ARCHIWUM

Stowarzyszenie Klub Sportowy GROM nie jest klubem komercyjnym. Działalność, oferująca takie usługi jak: treningi dla dzieci, piłka nożna dla dzieci, judo dla dzieci, wymaga jednak nakładów. Dlatego nasze Stowarzyszenie opiera się na składkach i darowiznach. 100% funduszy uzyskanych od Państwa przekazywane jest na funkcjonowanie klubu sportowego.

Dzięki Państwa wsparciu, Klub Sportowy GROM może oferować takie atrakcje jak (rodzaj działalności wraz z lokalizacją):

- Targówek, piłka nożna dla dzieci i młodzieży

- Gocław, piłka nożna dla dzieci i młodzieży

- Służew, piłka nożna dla dzieci i młodzieży 

- Włochy, piłka nożna i judo dla dzieci

 

Poniżej szczegółowe informacje o wpłatach darowizn:

Darowizna jednorazowa za trening piłki nożnej lub judo - godzina – 50 zł

Wpłaty darowizn są dokonywane z góry na każdy miesiąc – do 10-tego dnia danego miesiąca.

Roczna kwota darowizny za zajęcia sportowe dla dzieci 1 godzina tygodniowo wynosi 1000 zł, może być wpłacana w 10 równych ratach po 100 zł miesięcznie (od września do czerwca) – przy umowie na rok

Roczna kwota darowizny za zajęcia sportowe dla dzieci 2 godziny tygodniowo wynosi 1500 zł, może być wpłacana w 10 równych ratach po 150 zł miesięcznie (od września do czerwca) – przy umowie na rok

Roczna kwota darowizny za zajęcia sportowe dla dzieci 3 godziny tygodniowo wynosi 1700 zł, może być wpłacana w 10 równych ratach po 170 zł miesięcznie (od września do czerwca) – przy umowie na rok

Roczna kwota darowizny za zajęcia sportowe dla dzieci 4 godziny tygodniowo lub więcej wynosi 1900 zł, może być wpłacana w 10 równych ratach po 190 zł miesięcznie (od września do czerwca) – przy umowie na rok

 

Miesięczna kwota darowizny za zajęcia sportowe dla dzieci wynosi:

140 zł – przy uczęszczaniu 1 godzinę tygodniowo – przy umowie na okres krótszy niż rok.

190 zł – przy uczęszczaniu 2 godziny tygodniowo – przy umowie na okres krótszy niż rok.

210 zł – przy uczęszczaniu 3 godziny tygodniowo – przy umowie na okres krótszy niż rok.

230 zł – przy uczęszczaniu 4 godziny tygodniowo lub więcej – przy umowie na okres krótszy niż rok.

 

Wysokość darowizny za zajęcia sportowe dla dzieci prowadzone na terenie m.st. Warszawy objętym programem rewitalizacji (m.in. Targówek) jest o 10% niższa niż wysokość darowizny podana w regulaminie.

 

Darowizna za treningi bramkarskie dla zawodników Klubu Sportowego GROM – 75 zł miesięcznie

Darowizna za treningi bramkarskie dla dzieci spoza Klubu Sportowego GROM – 100 zł miesięcznie

 

Darowizna jednorazowa dla nowych dzieci w wysokości 200 zł, w ramach wpłaty darowizny członkowskiej dzieci otrzymują komplet piłkarski: dwie koszulki meczowe, jedną parę getrów, spodenki meczowe, dwie koszulki treningowe oraz worek KS GROM (z wyłączeniem judo: darowizna jednorazowa dla nowych dzieci w wysokości 100 zł, w ramach wpłaty darowizny członkowskiej zawodnik otrzymuje: strój judoga). Darowiznę należy wnieść w ciągu 7 dni od drugiego treningu w którym uczestniczyło dziecko.

 

Jednorazowa darowizna za dostęp do panelu dla rodzica i dziecka wynosi 50 zł rocznie (25 zł jeden dostęp, dostęp dla rodzica jest obowiązkowy). Darowiznę należy wpłacić w ciągu 14 dni od dnia zapisania dziecka do klubu. Przy wpłacie darowizny za zajęcia za cały rok z góry dostęp do systemu jest darmowy.

 

Darowizna za udział w turnieju/sparingu/meczu ligowym - 10 zł za każdy turniej/sparing/mecz. Darowiznę należy wpłacić przed turniejem, zgrupowaniem, nie później niż 7 dni po zgrupowaniu/treningu/meczu.

Darowizna jednorazowa za zgłoszenie i wyrobienie legitymacji MZPN - 30 zł za rundę. Darowiznę należy wpłacić nie później niż 7 dni po zgłoszeniu do MZPN

 

W okresie wakacyjnym, ferii oraz w świąt zajęcia nie odbywają się.

 

W przypadku niezgłoszenia nieobecności zawodnika w danym miesiącu treningowym przed rozpoczęciem danego miesiąca naliczana jest darowizna zgodnie regulaminem.

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w klubie w ciągu trwania roku szkolnego i chęci powrotu do klubu, należy zapłacić składkę wyrównującą w wysokości: liczba miesięcy * wysokość darowizny przy umowie na miesiąc - liczba miesięcy * wysokość darowizny przy umowie na rok. Np. Dziecko uczestniczył w zajęciach 3 razy w tygodniu i wpłacało darowizny po 130 zł, zajęcia rozpczęło 10 października i trenowało do 20 lutego, wysokość darowizn wpłacanych wyniosła 5 miesiecy razy 130 zł = 650 zł, przy umowie na rok. Chłopiec zrezygnował w trakcie roku szkolnego więc obowiązuje go darowizna jak przy umowie miesięcznej czyli 170 zł * 5 miesięcy czyli 850 zł. Składka wyrównująca wynosi 200 zł.

Rezygnacja z zajęć powinna być złożona na piśmie lub drogą mailową. Rezygnacja obowiązuje od kolejnego miesiąca. Osoba rezygnująca w trakcie roku szkolnego jest zobowiązana zapłacić składki wyrównujące jak to jest opisane powyżej.

Jeżeli ktoś zrezygnuje z zajęć w trakcie miesiąca jest zobowiązany zapłacić darowiznę miesięczną lub darowiznę za jednorazowy trening, która wynosi 50 zł.

 

 

Darowizny na cele statutowe Stowarzyszenia można przekazywać na konto:

Stowarzyszenie Klub Sportowy GROM
ul. Edwarda Warchałowskiego 4
02-777 Warszawa

BZWBK 05 1090 1694 0000 0001 3254 8535.

Stowarzyszenie Brzask jest Partnerem Karty Dużej Rodziny

 

Rodziny posiadające KDR mają 10% zniżki na zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży, wyjazdy wakacyjne, obozy i kolonie sportowe dla dzieci i młodzieży. Dla rodzin posiadających KRD oraz sytuację finansową uprawniajacą do pobierania Programu 500+, rabat już na pierwsze dziecko wynosi 20%.

 

 

Klub Sportowy GROM, nie jest typowym klubem, w którym najważniejszym celem jest szybki przyrost umiejętności oraz zwycięstwo za wszelką cenę kosztem przyjemności jaką niesie ze sobą sport. Oczywiście dokładamy wszelkich starań, by uczestnicy treningów piłkarskich i judo rozwijali się sportowo jednak mamy świadomość, że prawdziwe mistrzostwo sportowe może być osiągnięte wyłącznie w długotrwałym i systematycznym procesie (...więcej) W KS GROM nie dyskryminu- jemy. Patronem Klubu jest pierwszy ciemnoskóry zdobywca Złotej Piłki - Eusebio  ...więcej