|  KS LINDE GROM   |  KS GROM PRO   |  KS GROM LADY   |  KS GROM KIDS   |  PIŁKA NOŻNA   |  JUDO   |  1% PODATKU   |  LEGIA   |  KONTAKT

Trenerzy Piłki Nożnej:

 

Krzysztof Protazy - Trener

 Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego. Dyplomowany Trener II klasy piłki nożnej. Jako zawodnik reprezentował  takie kluby jak: Zorza Sterdyń, MKS Podlasie Sokołów Podlaski i Okęcie Warszawa. Jest nauczycielem wychowania  fizycznego w szkole podstawowej od 2010 roku. Z dziećmi pracuje jako Lokalny Animator Sportu na boisku Orlik od 2009  r. W wolnym czasie lubi pograć w piłkę nożną już amatorsko. W lecie uwielbia chodzić po górach, jeździć na rowerze, pływać kajakiem i żaglówką. W zimie chętnie zakłada narty i deskę. Zdobył 3 miejsce na Mazowszu w Turnieju Tymbarku z  drużyną szkolną ze Szkoły Podstawowej nr 114 w Warszawie. 

Kontakt: krzysztof@ksgrom.pl

 

 

 

 

Dariusz Bajorek - Dyrektor Sportowy/Trener

 Trener UEFA A. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Wyższej Szkoły Pedagogiki Specjalnej. Swoją karierę piłkarską rozpoczął w 1981 roku, jako wychowanek Młodzieżowej grupy Legii Warszawa. Z biegiem lat pan Dariusz zasilił drużynę juniorów Legii Warszawa  z którą zdobył 3 miejsce w Mistrzostwach Polski. Występował w seniorach  Legii Warszawa II, grając na poziomie III ligi. Zawodowo grał także w Delcie Warszawa i Gwardii Warszawa. Jego kariera trenerska przebiegała równie barwnie. Trener Bajorek trenował drużyny młodzieżowe Gwardii Warszawa, Delty Warszawa, Kosy Konstancin, Szkoły Footballu Wilanów z którą osiągnął największe sukcesy takie jak: Mistrzostwo Mazowsza w prestiżowym turnieju Tymbarka i 5 miejsce w Mistrzostwach Polski. A także vice Mistrzostwo Warszawy w rozgrywkach ligowych.  Kolejnym krokiem w karierze trenera było objęcie stanowiska Dyrektora Sportowego w AMP Gool, Szkole Footballu Wilanów i  Kosie Konstancin, którego prezesem jest Roman Kosecki – wielokrotny Reprezentant Polski . Trener Bajorek specjalizuję się w szkoleniu dzieci i młodzieży tworząc nowoczesne systemy szkolenia w podległych mu klubach. Aktywnie uczestnicy w życiu piłkarskim uczestnicząc w wielu konferencjach i sympozjach dedykowanych szkoleniu dzieci i młodzieży w Polsce. Jego kilku wychowanków gra w drużynach Legii Warszawa. W naszym Klubie Trener Dariusz Bajorek pełni funkcje Dyrektora sportowego. Jego pasją jest sport. W wolnych chwilach lubi  książki, teatr, kontakt z przyrodą i ligę Angielską.

Kontakt: darek@ksgrom.pl

 

 

 

Paweł Dziuba

 Trener UEFA B. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie na kierunku  Wychowanie Fizyczne a  także studia podyplomowe na Akademii  Wychowania Fizycznego im.  Jerzego Kukuczki w Katowicach na kierunku  Przygotowanie Motoryczne w Grach Zespołowych.  Instruktor sportu w dyscyplinie  piłka nożna. Obecnie nauczyciel  wychowania fizycznego oraz  wychowawca w szkole  ponadgimnazjalnej. Animator zajęć sportowych na obiekcie  sportowym  Orlik. Był  zawodnikiem drugo i trzecioligowej Stali Stalowa Wola w latach 2000-2005 a także  czwartoligowej  Janowianki Janów Lubelski oraz Sokoła Nisko. Zainteresowania:  Sport,  psychologia, podróże, rekreacja, muzyka, języki  obce, polityka, nowoczesne  technologie,  informatyka

Kontakt: pawel.dziuba@ksgrom.pl

 

 

 

 

Patryk Wizor

Przygodę z piłką rozpoczął od lat szkolnych, były gracz klubu Drukarz Warszawa, kontynuuje grę w piłkę jako współzałożyciel i gracz w amatorskiej drużynie Nankatsu w MLPN w Sulejówku na pozycji obrońca/skrzydłowy w ostateczności bramkarz. Doświadczenie i dobry kontakt z dziećmi to efekt przebywania dużej ilości czasu z dziećmi jak również opieka nad rodzeństwem. Zainteresowania sport (siatkówka, koszykówka, piłka nożna), muzyka, książki i amatorsko fotografia. Uwielbia chodzić po górach.

Kontakt: patryk.wizor@ksgrom.pl

 

 

 

Paweł Paduch

Trener UEFA Grassroots C, wychowanek K.S. Siarka Tarnobrzeg. Ukończył Pedagogikę na UMCS w Lublinie i Wychowanie Fizyczne na Uniwersytecie Rzeszowskim. Pracuje w Szkole Podstawowej nr 312 w Warszawie. Główne zainteresowania to sport, psychologia i podróże.

Kontakt: pawel.paduch@ksgrom.pl

 

 

 

 

Rafał Moczulski

Trener z licencją UEFA B. Uczestnik wielu konferencji szkoleniowych. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Ostatnim klubem w którym pracował była Delta Warszawa, w której był trenerem głównym zespołu grającego w 1 lidze Mazowieckiej. Koordynował także rozwój zawodników rocznika 2008 na filiach.

W przeszłości Reprezentant Polski w kategoriach juniorskich oraz Mistrz Polski z Kadrą Mazowsza. 

Zawodnik takich klubów jak : Agrykola Warszawa, Legionovia Legionowo, Dolcan Ząbki, Okęcie Warszawa.

Prywatnie, uwielbia podróże i każda wolną chwilę spędza poza miastem.

Kontakt: rafal.moczulski@ksgrom.pl

 
Paweł Konieczny
Gustaw Ramotowski
Sławomir Kopeć
Artur Łęczycki
Piotr Kluczyk

 

 

 

Trenerzy Judo:

 

Adam Rudzki

Urodził się 1992 roku w Warszawie. Od lat najmłodszych jego zainteresowania były głównie sportowe i podróżnicze. Uprawiał między innymi takie dyscypliny jak Judo i żeglarstwo. Ukończył studia licencjackie z zakresu wychowania fizycznego i studia magisterskie na kierunku turystyki i rekreacji ze specjalnością zarządzania wydarzeniami biznesowymi. W wolnych chwilach lubi aktywnie spędzać czas, zajmować się fotografią oraz podróżami.

Kontakt: adam.rudzki@ksgrom.pl

 

 

 

 

Dane kontaktowe do trenerów

 


Paweł Paduch - pawel.paduch@ksgrom.pl 
Adam Rudzki - adam.rudzki@ksgrom.pl 
Paweł Konieczny - pawel.konieczny@ksgrom.pl 
Krzysztof Protazy - krszysztof.protazy@ksgrom.pl 
Rafał Moczulski - rafal.moczulski@ksgrom.pl 
Patryk Wizor - patryk.wizor@ksgrom.pl 
Dariusz Bajorek - dariusz.bajorek@ksgrom.pl 
Gustaw Ramotowski - gustaw.ramotowski@ksgrom.pl 
Piotr Kluczyk - piotr.kluczyk@ksgrom.pl 
Damian Czerniak - damian.czerniak@ksgrom.pl 
Adam Kunicki - adam.kunicki@ksgrom.pl 
Michał Ślubowski - michal.slubowski@ksgrom.pl 
Tomasz Niemyjski - tomasz.niemyjski@ksgrom.pl 
Paweł Kwiatkowski - pawel.kwiatkowski@ksgrom.pl
Artur Łęczycki - artur.leczycki@ksgrom.pl
Sławomir Kopeć - slawomir.kopec@ksgrom.pl 

 

Treningi piłki nożnej oraz treningi judo dla dzieci w Klubie Sportowym GROM są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską. Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, dlatego na treningach panuje miła i rodzinna atmosfera. Na co dzień pracują jako nauczyciele wychowania fizycznego w szkole podstawowej. Instruktorzy, którzy prowadzą zajęcia sportowe dla dzieci w Klubie Sportowym GROM to absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego, którzy posiadają również certyfikaty m.in. UEFA oraz Polskiej Akademii Sportu obejmujące zakres prowadzonych przez nich treningów danej dyscypliny sportowej.