|  KS LINDE GROM   |  KS GROM PRO   |  KS GROM LADY   |  KS GROM KIDS   |  PIŁKA NOŻNA   |  JUDO   |  1% PODATKU   |  LEGIA   |  KONTAKT

Trenerzy Piłki Nożnej:

 

Krzysztof Protazy - Trener UEFA B, z-ca Prezesa Zarząd KS GROM, Reprezentacja KS GROM 2010 PŁN, Reprezentacja MLF KS GROM 2010 PŁN 

 Trener UEFA B, Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego. Dyplomowany Trener II klasy piłki nożnej. Jako zawodnik reprezentował takie kluby jak: Zorza Sterdyń, MKS Podlasie Sokołów Podlaski i Okęcie Warszawa. Jest nauczycielem wychowania fizycznego w szkole podstawowej od 2010 roku. Z dziećmi pracuje jako Lokalny Animator Sportu na boisku Orlik od 2009 r. W wolnym czasie lubi pograć w piłkę nożną, już amatorsko. W lecie uwielbia chodzić po górach, jeździć na rowerze, pływać kajakiem i żaglówką. W zimie chętnie zakłada narty i deskę. Zdobył 3 miejsce na Mazowszu w Turnieju Tymbarku z drużyną szkolną ze Szkoły Podstawowej nr 114 w Warszawie. 


Kontakt: krzysztof.protazy@ksgrom.plDariusz Bajorek - Trener UEFA A, Dyrektor ds. Sportowych KS GROM, Reprezentacja KS GROM 2010 PRO

Trener UEFA A+. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Wyższej Szkoły Pedagogiki Specjalnej. Swoją karierę piłkarską rozpoczął w 1981 roku, jako wychowanek Młodzieżowej grupy Legii Warszawa. Z biegiem lat pan Dariusz zasilił drużynę juniorów Legii Warszawa,  z którą zdobył 3 miejsce w Mistrzostwach Polski. Występował w seniorach Legii Warszawa II, grając na poziomie III ligi. Zawodowo grał także w Delcie Warszawa i Gwardii Warszawa. Jego kariera trenerska przebiegała równie barwnie. Trener Bajorek trenował drużyny młodzieżowe Gwardii Warszawa, Delty Warszawa, Kosy Konstancin, Szkoły Footballu Wilanów, z którą osiągnął największe sukcesy takie jak: Mistrzostwo Mazowsza w prestiżowym turnieju Tymbarka i 5 miejsce w Mistrzostwach Polski, a także vice Mistrzostwo Warszawy w rozgrywkach ligowych. Kolejnym krokiem w karierze trenera było objęcie stanowiska Dyrektora Sportowego w AMP Gool, Szkole Footballu Wilanów i  Kosie Konstancin, którego prezesem jest Roman Kosecki – wielokrotny Reprezentant Polski. Trener Bajorek specjalizuje się w szkoleniu dzieci i młodzieży tworząc nowoczesne systemy szkolenia w podległych mu klubach. Aktywnie uczestnicy w życiu piłkarskim biorąc udział w wielu konferencjach i sympozjach dedykowanych szkoleniu dzieci i młodzieży w Polsce. Jego kilku wychowanków gra w drużynach Legii Warszawa. W naszym Klubie Trener Dariusz Bajorek pełni funkcję Dyrektora Sportowego. Jego pasją jest sport. W wolnych chwilach lubi  książki, teatr i ligę angielską, którą może oglądać godzinami.


Kontakt: darek@ksgrom.plRafał Moczulski - Trener UEFA B, Reprezentacja KS GROM 2010 PŁD

Trener z licencją UEFA B. Uczestnik wielu konferencji szkoleniowych. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Ostatnim klubem w którym pracował była Delta Warszawa, w której był trenerem głównym zespołu grającego w 1 lidze Mazowieckiej. Koordynował także rozwój zawodników rocznika 2008 na filiach. W przeszłości Reprezentant Polski w kategoriach juniorskich oraz Mistrz Polski z Kadrą Mazowsza. Zawodnik takich klubów jak : Agrykola Warszawa, Legionovia Legionowo, Dolcan Ząbki, Okęcie Warszawa. Prywatnie, uwielbia podróże i każda wolną chwilę spędza poza miastem.


Kontakt: rafal.moczulski@ksgrom.plPaweł Paduch - Trener UEFA B, Reprezentacja KS GROM 2008

Trener UEFA B, wychowanek K.S. Siarka Tarnobrzeg. Ukończył Pedagogikę na UMCS w Lublinie i Wychowanie Fizyczne na Uniwersytecie Rzeszowskim. Pracuje w Szkole Podstawowej nr 312 w Warszawie. Główne zainteresowania to sport, psychologia i podróże.


Kontakt: pawel.paduch@ksgrom.plSławomir Kopeć Trener UEFA B, Reprezentacja KS GROM 2011 PŁD

Trener UEFA B z ponad 15letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. W przeszłości pracował w UKS Lupus Kabaty, Delcie Warszawa oraz Legii Soccer Schools. 10 lat temu założył w Radości własną szkółkę piłkarską FC Piłkarzyki gdzie do dziś pokazuje dzieciom futbol. Cały czas jest aktywny piłkarsko, gra w Warszawskiej Lidze Oldboy`ów i Weteranów, lubi także rozgrywki futsalowe. W wolnym czasie oprócz sportu lubi podróżować i wędkować.
 
Kontakt: slawomir.kopec@ksgrom.pl


Gustaw Ramotowski Trener UEFA B, Reprezentacja KS GROM 2009, Reprezentacja MLF KS GROM 2010 PŁD 

Trener UEFA B, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, specjalizacje: piłka nożna i trener personalny, ukończył również kurs Coerver Coaching Assistant. Jako piłkarz grał w KS Łomianki, APJD Łomianki oraz w Gwardii Warszawa. Doświadczenie trenerskie zdobywał w takich akademiach jak : Szkoła Futbolu Wilanów, Warszawska Akademia Piłkarska Fair Play czy AMP Gool. Prócz sportu pasjonuje się motoryzacją i podróżowaniem.

 
Kontakt: gustaw.ramotowski@ksgrom.pl


Damian Czerniak Trener UEFA C, Reprezentacja MLF KS GROM 2009

Wychowanek KS Mazur Pisz, w którym grał od dziecka do seniora na poziomie ligi okręgowej. W przeszłości pracował z dziećmi w KS Ursus. Trener Damian uwielbia Josepa Guardiolę oraz rozgrywki Primera Division, w najbliższych planach ma kurs trenerski UEFA B, stale chce się rozwijać i dlatego uczestniczy w wielu szkoleniach i konferencjach tak jak ostatnio Football Conference z zakresu przygotowania mentalnego. Na co dzień pracuje w firmie handlowej zajmującej się sprzedażą profesjonalnych kosmetyków. W czasie wolnym jest oczywiście cały czas aktywny - biega, pływa i chodzi na siłownię, a kiedy już się zmęczy to lubi przeczytać dobrą książkę czy obejrzeć ciekawy film. 

Kontakt: damian.czerniak@ksgrom.pl


Piotr KluczykTrener UEFA C

Z wykształcenia ekonomista, swoją pasję do cyferek realizuje zawodowo podczas zarządzania ponad 400 osobami w jednej z firm komunikacji Warszawskiej. Ponad 10 letnie doświadczenie trenerskie zdobywał głównie w klubie OKS Służew, oraz małym epizodzie w KS Ursynów. Uwielbia pracę z najmłodszymi zawodnikami, gdzie realizuje się zaznajamiając ich z początkami gry w piłkę nożną. Całą przygodę z piłką spędził w jednym klubie – Okęciu Warszawa, po jej zakończeniu założył ponad 16 lat temu drużynę 6-stek piłkarskich, z którą zdobył wiele nagród, także w turniejach międzynarodowych.  Prywatnie tata Antka, uwielbiający sport, dobry film, motoryzacja, a przede wszystkim podróże. 


Kontakt: piotr.kluczyk@ksgrom.pl


Paweł KoniecznyTrener UEFA B

Trener UEFA B z kilkuletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, absolwent AWF i nauczyciel Wychowania Fizycznego w szkole podstawowej. Podczas swojej kariery piłkarskiej grał w Granacie Skarżysko na poziomie III ligi. Jako trener 4 lata spędził w Delcie Warszawa gdzie z rocznikiem 2007 awansował do pierwszej ligi, a później zdobył vice-mistrzostwo. Następnie 2 lata spędził w AMP Gool gdzie również prowadził rocznik 2007, który sezon w sezon przebijał się od 6 do 3 ligi MZPN. Poza piłką nożną jego pasja to podróże.

 
Kontakt: pawel.konieczny@ksgrom.pl


Adam Kunicki Trener UEFA C

Trener UEFA C. Jest na początku swojej trenerskiej kariery. W klubie pracuje z najmłodszymi piłkarzami, a także uczy się od starszych trenerów w różnorodnych grupach wiekowych. Na bieżąco śledzi poczynania angielskich zespołów w Premier League. Ukończył studia mechaniczne na Politechnice Łódzkiej. Prywatnie interesuje się motoryzacją, lotnictwem oraz podróżowaniem

 
Kontakt: adam.kunicki@ksgrom.pl


Jaromir Kostrzewa - Trener UEFA C, Reprezentacja KS GROM 2012 PRO

Jaromir jest w trakcie kursu wyrównawczego UEFA B i posiada ponad 7 lat doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą w klubach takich jak OKS Otwock, KS Drukarz Warszawa oraz akademiach piłkarskich: AP Champions, STF Champion Warszawa, AMP Gool czy AP Brychczy. W młodości grał w grupach młodzieżowych OKS Otwock, później poświęcił się organizacji amatorskich rozgrywek piłkarskich dla dzieci i dorosłych. Z zawodu jest informatykiem z przeszością w korporacji, ale na co dzień pracuje już tylko na rzecz swojej pasji organizując turnieje, ligi i inne eventy sportowe. W wolnych chwilach lubi podróżować i poznawać nowe smaki degustując miejscowe potrawy. 

 
Kontakt: jaromir@ksgrom.pl


Michał Ślubowski - Trener UEFA B, Reprezentacja MLF KS GROM 2011-12

Michał niemal w całości poświęca się swojej pasji czyli piłce nożnej. Dość wcześnie zakończył swoją karierę piłkarską aby skupić się na trenerce i nauce. Grał w młodzieżowych drużynach Józefovii, a trenuje dzieci już od 6 lat. Pracował w takich klubach jak Józefovia, Legia, AMP Gool, UKS Żagle czy AP Radość. Od 2 lat jest posiadaczem licencji UEFA B i ciągle się dokształca na rozmaitych szkoleniach i warsztatach, ostatnio wziął udział w kursie "DEDUCTOR - rozumienie gry". Aktualnie kończy biznesowe studia ekonomiczne w języku angielskim, którym płynnie się posługuje. W wolnym czasie lubi podróżować i oczywiście grać w piłkę.
 
Kontakt: michal.slubowski@ksgrom.pl


Tomasz Niemyjski Trener UEFA C
Jest studentem pierwszego roku pedagogiki. Posiada uprawnienia trenerskie grassroots C. Swoje doświadczenie jako trener zdobywał w takich klubach jak: Dolcan Ząbki oraz Legia Warszawa. Pracował również jako menadżer sportu w ks AMP Gool Wołomin. Specjalizuje się głównie w szkoleniu najmłodszych zawodników.W przeszłości występował również jako zawodnik na poziomie 4 ligi w Dolcan II Ząbki oraz Bzura Chodaków.
W wolnych chwilach oprócz piłki nożnej jest wielkim pasjonatem gotowania.
 


Trenerzy Judo:

 

Adam Rudzki

Urodził się 1992 roku w Warszawie. Od lat najmłodszych jego zainteresowania były głównie sportowe i podróżnicze. Uprawiał między innymi takie dyscypliny jak Judo i żeglarstwo. Ukończył studia licencjackie z zakresu wychowania fizycznego i studia magisterskie na kierunku turystyki i rekreacji ze specjalnością zarządzania wydarzeniami biznesowymi. W wolnych chwilach lubi aktywnie spędzać czas, zajmować się fotografią oraz podróżami.

Kontakt: adam.rudzki@ksgrom.pl

 

 

 

Raport Trenera

 

Dane kontaktowe do trenerów

 


Paweł Paduch - pawel.paduch@ksgrom.pl 
Adam Rudzki - adam.rudzki@ksgrom.pl 
Paweł Konieczny - pawel.konieczny@ksgrom.pl 
Krzysztof Protazy - krszysztof.protazy@ksgrom.pl 
Rafał Moczulski - rafal.moczulski@ksgrom.pl 
Patryk Wizor - patryk.wizor@ksgrom.pl 
Dariusz Bajorek - dariusz.bajorek@ksgrom.pl 
Gustaw Ramotowski - gustaw.ramotowski@ksgrom.pl 
Piotr Kluczyk - piotr.kluczyk@ksgrom.pl 
Damian Czerniak - damian.czerniak@ksgrom.pl 
Adam Kunicki - adam.kunicki@ksgrom.pl 
Michał Ślubowski - michal.slubowski@ksgrom.pl 
Tomasz Niemyjski - tomasz.niemyjski@ksgrom.pl 
Paweł Kwiatkowski - pawel.kwiatkowski@ksgrom.pl
Jaromir Kostrzewa - jaromir@ksgrom.pl
Sławomir Kopeć - slawomir.kopec@ksgrom.pl 

 

Treningi piłki nożnej oraz treningi judo dla dzieci w Klubie Sportowym GROM są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską. Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, dlatego na treningach panuje miła i rodzinna atmosfera. Na co dzień pracują jako nauczyciele wychowania fizycznego w szkole podstawowej. Instruktorzy, którzy prowadzą zajęcia sportowe dla dzieci w Klubie Sportowym GROM to absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego, którzy posiadają również certyfikaty m.in. UEFA oraz Polskiej Akademii Sportu obejmujące zakres prowadzonych przez nich treningów danej dyscypliny sportowej.