|  START   |  1% PODATKU   |  LEGIA

Treningi bramkarskie w naszym Klubie Sportowym GROM - "NA ZERO Z TYŁU"

 

Prowadzimy w KS GROM w Warszawie zajęcia dla wszystkich młodych piłkarzy na pozycji bramkarzy. Doskonale rozumiemy specyfikę tej pozycji w drużynie i wiemy w jaki sposób pomóc pracować nad rozwijaniem się w tym kierunku. Nasza kadra instruktorska przygotowuje specjalne treningi bramkarskie dla dzieci, które skoncentrowane są na szkoleniu konkretnych umiejętności oraz zdobywaniu nowych, przydatnych na tej pozycji.

Zajęcia prowadzi doświadczony trener, który ma za sobą lata treningów bramkarskich. Doskonale wie jak powinni sportowcy się rozgrzewać oraz jakie zachowania szkolić, wskazuje także na co należy zwrócić uwagę podczas rozgrywek na boisku. Może podpowiedzieć też wybór dobrego obuwia i innych akcesoriów. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, a ich program jest dostosowany do wieku oraz umiejętności dzieci w nich uczestniczących.

 

 

Szczegółowy harmonogram treningów dostępny jest w zakładkach poszczególnych lokalizacji na stronie głównej.

 

 

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat zajęć sportowych dla dzieci z Klubu Sportowego GROM w Warszawa, zadzwoń: 721 144 144 lub 722 144 144.

 

Zapraszamy!

 

Klub Sportowy GROM, nie jest typowym klubem, w którym najważniejszym celem jest szybki przyrost umiejętności oraz zwycięstwo za wszelką cenę kosztem przyjemności jaką niesie ze sobą sport. Oczywiście dokładamy wszelkich starań, by uczestnicy treningów piłkarskich i judo rozwijali się sportowo jednak mamy świadomość, że prawdziwe mistrzostwo sportowe może być osiągnięte wyłącznie w długotrwałym i systematycznym procesie (...więcej) W KS GROM nie dyskryminu- jemy. Patronem Klubu jest pierwszy ciemnoskóry zdobywca Złotej Piłki - Eusebio  ...więcej