|  KS LINDE GROM   |  KS GROM PRO   |  KS GROM LADY   |  KS GROM KIDS   |  PIŁKA NOŻNA   |  JUDO   |  1% PODATKU   |  LEGIA   |  KONTAKT

KS LINDE GROM URSYNÓW - zajęcia wstrzymane do odwołania. Czekamy na decyzję nowych władz Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Samuela Bogumiła Linde. Wszystkie dzieci zapraszamy na zajęcia na Mokotowie do wyboru 7 różnych grup treningowych w 3 lokalizacjach więcej na http://ksgrom.pl/treningi-pilkarskie-judo. Trener Rafał Moczulski prowadzi zajęcia na Służewcu, Trener Paweł Konieczny przy wyjściu z metra Służew.

KS Ursynów GROM - Akademia Piłkarska DIAMENT GROM
Dołącz do Niezwyciężonych !!

Zadzwoń - 721 144 144 - 722 144 144 - 723 144 144!

 

Już 23 września startują treningi piłkarskie dla chłopców i dziewczynek przy Prywatnej Szkoły Podstawowej im. Samuela Bogumiła Linde na warszawskim Ursynowie, ul. Jana Rosoła 10. 

Zajęcia w miesiącach wrzesień- październik oraz kwiecień - czerwiec odbywają się we wtorki i czwartki w godz. 16.00-17.00, na naturalnym boisku szkolny przy ul. Jana Rosoła 10, na Ursynowie. 

W okresie zimowym od listopada do marca odbywają się na hali sportowej SGGW przy ul. Ciszewskiego 10, we wtorki i w czwartki w godz. 16.30 - 17.30

Zajęcia prowadzi trener UEFA B - Rafał Moczulski - rafal.moczulski@ksgrom.pl

 

Jak zapisać dzieci do klubu To proste!

 

1. Wystarczy pobrać i wydrukować kartę zgłoszeniową, dostępną tutaj oraz w zakładce powyżej.

2. Wypełnić i podpisać (rodzic/opiekun) kartę zgłoszeniową.

3. Następnie wysłać skan karty mailem do biura na adres poczta@ksgrom.pl, przyjść na trening zgodnie z harmonogramem zajęć  i oryginał uzupełnionej i podpisanej karty zgłoszeniowej oddać trenerowi. 

 

Ubezpieczenie

 

Każde dziecko w klubie ma ubezpieczenie NNW PZU SPORT, a stowarzyszenie ma ubezpieczenie  OC PZU SPORT, więcej informacji znajdą Państwo tutaj https://www.pzu.pl/dla-ciebie-i-rodziny/zycie-i-zdrowie/ochrona-zdrowia/ubezpieczenie-nnw-dla-sportowcow

 

 

Opłaty dodatkowe:

 

Darowizna jednorazowa dla nowych dzieci w wysokości 220 zł, w ramach wpłaty darowizny członkowskiej dzieci otrzymują komplet piłkarski: dwie koszulki meczowe, jedną parę getrów, spodenki meczowe oraz worek KS LINDE GROM.  Darowiznę należy wnieść w ciągu 7 dni od drugiego treningu w którym uczestniczyło dziecko.

Darowizna za udział w turnieju/sparingu/meczu ligowym - 10 zł za każdy turniej/sparing/mecz. Darowiznę należy wpłacić przed turniejem, zgrupowaniem, nie później niż 7 dni po zgrupowaniu/treningu/meczu.

Darowizna jednorazowa za zgłoszenie i wyrobienie legitymacji MZPN - 30 zł za rok. Darowiznę należy wpłacić nie później niż 7 dni po zgłoszeniu do MZPN

Roczna darowizna za dostęp do panelu dla rodzica i dziecka wynosi 25 zł rocznie. Darowiznę należy wpłacić w ciągu 14 dni od dnia zapisania dziecka do klubu. Przy wpłacie darowizny za zajęcia za cały rok z góry dostęp do systemu jest darmowy.

W okresie listopad-marzec jest dodatkowa składka w wysokości 20 zł miesięcznie w przypadku zajęć odbywających sie na halach o powierzchni większej niż 800 m2

Darowizna jednorazowa za trening piłki nożnej - godzina – 50 zł - dotyczy dzieci, które nie płacą skłądki miesięcznej i przychodzą czasami na zajęcia.

Wpłaty darowizn są dokonywane z góry za każdy miesiąc – do 10-tego dnia danego miesiąca.

W okresie wakacyjnym, ferii oraz w świąt zajęcia nie odbywają się, natomiast składki są stałe, nie ma składek w okresie wakacyjny lipiec, sierpień. W przypadku niezgłoszenia nieobecności zawodnika w danym miesiącu treningowym przed rozpoczęciem danego miesiąca naliczana jest darowizna zgodnie regulaminem. Obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia umowy, liczony od kolejnego miesiąca (np. wypowiedzenie 20 listopada, będzie obowiązywać od 1 stycznia, składki za listopad i grudzień należy wpłacić). 

 

Badania lekarskie

Obowiązkiem każdego zawodnika Klubu Sportowego LINDE GROM URSYNÓW jest posiadanie ważnych badań lekarskich 

 

Gdzie można wykonać badania lekarskie młodym zawodnikom Klubu Sportowego LINDE GROM? 

 

Darmowe wizyty u lekarza medycyny sportowej prowadzi:
 

Przychodnia Specjalistyczna dla Dzieci i Młodzieży

Poradnia Medycyny Sportowej

Al. Wyzwolenia 6, Warszawa

od  poniedziałku do piątku w godz. 8:00 -18:00

tel. +48 22 83 05 498

Więcej informacji na stronie - https://www.wsdz.pl/pl/pages/medycyna-sportowa

 

Poradnia Centralnego Ośrodka Medycyny Sportowej

Ul. Pory 78, Warszawa

poniedziałek i piątek w godz. 8:00 – 16:00; od  wtorku do czwartku w godz. 8:00 - 18:00

tel. +48 22 355 86 00

Więcej informacji na stronie - http://www.coms.pl/lokalizacja-coms/warszawa-ul-pory78

 

GRUPAZDROWIE SP. Z O.O.

Gabinet Medycyny Sportowej

Ul. Szymanowskiego 8/113, Warszawa

Tel.: +48 784 927 998

 

Jak zapłacić za zajęcia?

Darowizny na cele statutowe Stowarzyszenia można przekazywać na konto:

Stowarzyszenie Brzask
ul. Dukatowa 22
02-490 Warszawa

Santander Bank Polska S.A. 05 1090 1694 0000 0001 3254 8535

W tytule wpisujemy "Darowizna na cele statutowe"  - nie wpisujemy imienia i nazwiska dziecka, czy informacji opłata za zajęcie, wpisujemy tylko "darowizna na cele statutowe". Darowizna podlega odliczeniu od podstawy opodatkowania.

 

Dołącz do Niezwyciężonych! W razie pytań zadzwoń +48 721 144 144

Ze Sportowym Pozdrowieniem Zarząd KS GROM WARSZAWA

 

Klub Sportowy Linde Grom Ursynów, jest sekcją sportową Stowarzyszenia Brzask działającego we współpracy z Prywatną Szkołą Podstawową im Samuela Bogumił Linde - Fundacja Ewangelickie Towarzystwo Oświatowe. Nie  jesteśmy typowym klubem, w którym najważniejszym celem jest szybki przyrost umiejętności oraz zwycięstwo za wszelką cenę kosztem przyjemności jaką niesie ze sobą sport. Oczywiście dokładamy wszelkich starań, by uczestnicy treningów piłkarskich i judo rozwijali się sportowo jednak mamy świadomość, że prawdziwe mistrzostwo sportowe może być osiągnięte wyłącznie w długotrwałym i systematycznym procesie. 

 

W KS LINDE GROM nie dyskryminujemy. 
Patronem Klubu jest Samuel Bogumił Linde syn emigranta ze Szwecji, w naszym klubie nie ma znaczenia skąd pochodzisz, jaki jest Twój kolor skóry, dla nas jest tylko ważne jak możemy Ci pomóc osiągnąć wyznaczone cele. 

 

Nasza kadra to doświadczony zespół ludzi z ponad 20 letnim doświadczeniem w zarządzeniu klubem, pracy z dziećmi, treningami. Większość z nas ma wykształcenie pedagogiczne, są w śród nas trenerzy UEFA A, UEFA B, UEFA C.