|  KS LINDE GROM   |  KS GROM PRO   |  KS GROM LADY   |  KS GROM KIDS   |  PIŁKA NOŻNA   |  JUDO   |  1% PODATKU   |  LEGIA   |  KONTAKT

KS MOKOTÓW GROM - Akademia Piłkarska GROM DIAMENT 
Dołącz do Niezwyciężonych!!

ZADZWOŃ - 721 144 144 - 722 144 144 - 723 144 144!

 

Klub Sportowy GROM Warszawa - Mokotów Orlik serdecznie zaprasza dzieci i młodzież na treningi piłkarskie oparte na narodowym modelu gry w piłkę nożną PZPN, nasza szkółka bierze udział w certyfikacji szkółek pilkarskich PZPN

Klub piłkarski GROM Mokotów zaprasza dzieci ze szkół podstawowych i przedszkoli na zajęcia piłkarskie na Służewcu i Służewiu  przy ul. Wałbrzyskiej, Gruszczyńskiego, Bokserska i Szaramowicza, Niegocińska, Aleja Lotnika. Na nasze zajęcia uczęszczają dzieci z SP 271, SP 46, SP 191, SP 104, SP 303 oraz przedszkoli nr 67, 244, 80, 360, 349, 270, 245, 305 i innych.

Harmonogram treningów piłkarskich  sezon 2019/2020 (zima od 3 listopada do 30 kwietnia)

 

2013 - 2014 r. - Trener Paweł Konieczny (Mokotów - Służew)

Poniedziałek: godz. 16:30 - 17:30 - sala gimnastyczna przy SP 46, ul. Wałbrzyska 5 

Wtorek: godz. 16:30 - 17:30 - sala gimnastyczna przy SP 46, ul. Wałbrzyska 5

Czwartek: godz. 16:30 - 17:30 - sala gimnastyczna przy SP 46, ul. Wałbrzyska 5

 

2012 - 2014 r. - Trener Rafał Moczulski (Mokotów - Służewiec)

Poniedziałki: godz. 17:00 – 18:00 – sala gimnastyczna przy SP 142, ul. Gruszczyńskiego 12

Środa: godz. 17:00 – 18:00 – sala gimnastyczna przy SP 142, ul. Gruszczyńskiego 12

Czwartki: godz. 17:00 – 18:00 – sala gimnastyczna  przy SP 142, ul. Gruszczyńskiego 12

 

2012 r. - Trener Piotr Kluczyk (Służew)

Poniedziałek: godz. 16:30 - 17:30 - sala gimnastyczna  przy SP 46, ul. Wałbrzyska 5

Wtorek: godz. 16:30 - 17:30 - sala gimnastyczna  przy SP 46, ul. Wałbrzyska 5

Czwartek: godz. 16:30 - 17:30 - sala gimnastyczna  przy SP 46, ul. Wałbrzyska 5

 

2011 r. - Trener Paweł Konieczny (Mokotów - Służew)

Poniedziałek: godz. 17:30 - 18:30 - sala gimnastyczna  SP 46, ul. Podbipięty 2

Wtorek: godz. 17:30 - 18:30 - sala gimnastyczna  SP 46, ul. Podbipięty 2

Czwartek: godz. 17:30 - 18:30 - sala gimnastyczna  SP 46, ul. Podbipięty 2

 

2010 – 2011 r. - Trener Rafał Moczulski (Służewiec)

Poniedziałki: godz. 18:00 – 19:00 – hala przy SP 142, ul. Gruszczyńskiego 12

Środa: godz. 18:00 – 19:00 – hala przy SP 142, ul. Gruszczyńskiego 12

Czwartek: godz 18:00 - 19:00 - hala przy SP 142, ul. Gruszczyńskiego 12 

 

2010 r. - Trener Piotr Kluczyk (Mokotów - Służew)

Poniedziałek: godz. 17:30 - 18:30 - hala gimnastyczna  SP 46, ul. Podbipięty 2

Wtorek: godz. 17:30 - 18:30 - hala gimnastyczna  SP 46, ul. Podbipięty 2

Czwartek: godz. 17:30 - 18:30 - hala gimnastyczna  SP 46, ul. Podbipięty 2

 

2010 r. - Trener Dariusz Bajorek (KS GROM PRO+) 
Trener Asystent Artur Maciszewski 
Trener Asystent Karol Stolarski

Poniedziałek: godz. 19:30 - 21:00 - boisko, ul. Białowieska 22 (Praga Płd)

Wtorek: godz. 19:00 - 20:30 - boisko przy SP 114, ul. Remiszewska 40 (Trener Krzysztof Protazy) (Targówek)

Środa: godz. 17.30-19.00  - boisko Zbarska 3 (Praga Płd)

Czwartek godz. 18.00 - 19.30 - boisko, ul. boisko, ul. Białowieska 22 (Praga Płd)

 

 

Harmonogram treningów piłkarskich  sezon 2019/2020

 

2013 - 2014 r. - Trener Paweł Konieczny (Mokotów - Służew)

Poniedziałek: godz. 16:30 - 17:30 - boisko przy SP 46, ul. Wałbrzyska 5 

Wtorek: godz. 16:30 - 17:30 - boisko przy SP 46, ul. Wałbrzyska 5

Czwartek: godz. 16:30 - 17:30 - boisko przy SP 46, ul. Wałbrzyska 5

 

2012 - 2014 r. - Trener Rafał Moczulski (Mokotów - Służewiec)

Poniedziałki: godz. 17:00 – 18:00 – boisko przy SP 142, ul. Gruszczyńskiego 12

Środa: godz. 17:00 – 18:00 – boisko przy SP 142, ul. Gruszczyńskiego 12

Czwartki: godz. 17:00 – 18:00 – boisko przy SP 142, ul. Gruszczyńskiego 12

 

2012 r. - Trener Piotr Kluczyk (Służew)

Poniedziałek: godz. 16:30 - 17:30 - boisko przy SP 46, ul. Wałbrzyska 5

Wtorek: godz. 16:30 - 17:30 - boisko przy SP 46, ul. Wałbrzyska 5

Czwartek: godz. 16:30 - 17:30 - boisko przy SP 46, ul. Wałbrzyska 5

 

2011 r. - Trener Paweł Konieczny (Mokotów - Służew)

Poniedziałek: godz. 17:30 - 18:30 - boisko przy SP 46, ul. Wałbrzyska 5

Wtorek: godz. 17:30 - 18:30 - boisko przy SP 46, ul. Wałbrzyska 5

Czwartek: godz. 17:30 - 18:30 - boisko przy SP 46, ul. Wałbrzyska 5

 

2010 – 2011 r. - Trener Rafał Moczulski (Służewiec)

Poniedziałki: godz. 18:00 – 19:00 – boisko przy SP 142, ul. Gruszczyńskiego 12

Środa: godz. 18:00 – 19:00 – boisko przy SP 142, ul. Gruszczyńskiego 12

Czwartek: godz 18:00 - 19:00 - boisko przy SP 142, ul. Gruszczyńskiego 12 

 

2010 r. - Trener Piotr Kluczyk (Mokotów - Służew)

Poniedziałek: godz. 17:30 - 18:30 - boisko przy SP 46, ul. Wałbrzyska 5

Wtorek: godz. 17:30 - 18:30 - boisko przy SP 46, ul. Wałbrzyska 5

Czwartek: godz. 17:30 - 18:30 - boisko przy SP 46, ul. Wałbrzyska 5

 

2010 r. - Trener Dariusz Bajorek (KS GROM PRO+) 

Poniedziałek: godz. 17:30 - 18:30 - boisko przy SP 46, ul. Wałbrzyska 5 (Mokotów)

Wtorek: godz. 19:00 - 20:30 - boisko przy SP 114, ul. Remiszewska 40 (Trener Krzysztof Protazy) (Targówek)

Środa: godz. 18.30-20.00  - boisko przy ul. St. Doktora 1 (Wawer)

Czwartek godz. 17.30 - 18.30 - boiska przy sp 46, ul. Wałbrzyska 5 (Mokotów)

 

 

Aktualne informacje znajdą Państwo również na naszym Facebooku

Klub Sportowy GROM Służew działający przy Stowarzyszeniu Brzask zaprasza na treningi piłki nożnej dla dzieci i młodzieży!

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Stowarzyszenie Brzask współfinansuje m.st. Warszawa

 

Zapraszamy dzieci z Ursynowa i Mokotowa z roczników 2008-2014 do udziału w treningach piłkarskich na Mokotowie, niedaloko metra Służew.

Klub piłkarski GROM Mokotów zaprasza na zajęcia piłkarskie na Służewcu i Służewiu na boiskach przy ul. Wałbrzyskiej, Gruszczyńskiego, Bokserska i Szaramowicza, Niegocińska.