|  KS LINDE GROM   |  KS GROM PRO   |  KS GROM LADY   |  KS GROM KIDS   |  PIŁKA NOŻNA   |  JUDO   |  1% PODATKU   |  LEGIA   |  KONTAKT

KS KIDS GROM

Treningi piłkarskie dla przedszkolaków

Poznaj nowy projekt KS KIDS GROM skierowany do najmłodszych. To zajęcia piłki nożnej dla przedszkolaków, które aktywizują sportowo maluchy, zapewniają świetną zabawę z rówieśnikami, ale też uczą podstawowych zasad footballu i mogą być wstępem do przyszłej sportowej kariery. Projekt obejmuje wszystkie nasze lokalizacje i zachęca do zapisów rodziców, którzy mają maluchy w wieku między 4 a 6 lat.

Projekt jest realizowany w ramach ogólnego systemu szkoleniowego w KS GROM, a adresatami zajęć są cztero-, pięcio- i sześciolatki. Treningi piłkarskie dla przedszkolaków są zaplanowane w taki sposób, aby zaciekawić spędzaniem czasu na aktywności fizycznej. Program KS KIDS GROM przybiera bowiem formę zachęcania do uprawiania sportu, gier zespołowych a wraz z treningiem footballowym bądź judo stanowi odpowiedź na potrzeby i oczekiwania rodziców.

 

Szczegółowy harmonogram treningów dostępny jest w zakładkach poszczególnych lokalizacji na stronie głównej.

 

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat zajęć sportowych dla dzieci z Klubu Sportowego GROM w Warszawa, zadzwoń: 721 144 144 lub 722 144 144.

Klub Sportowy GROM  PRO działający przy Stowarzyszeniu Grom zaprasza na treningi piłki nożnej dla dzieci i młodzieży!

Masz utalentowanego syna lub córkę? Przeczytaj mu ten post ;-):

Chciałbyś być bramkarzem jak Gianluigi Buffon lub napastnikiem jak Leo Messi i wygrać w przyszłości z nami UEFA Champions League ? Nasza drużyna jest miejscem dla Ciebie ;-)

Zapewnimy trening z najlepszymi trenerami, grę z najlepszymi młodymi piłkarzami, bardzo zgraną drużynę, ciężka pracę w drodze do UEFA Champions League ;-) i stały rozwój.

W naszej drużynie zawsze znajdziemy miejsce dla najzdolniejszych, najambitniejszych i tych którzy chcąc być najlepszymi.*; **

Naszych kibiców i fanów prosimy o udostępnianie informacji o klubie na swoich profilach w mediach społecznościowych i z góry za udostępnianie dziękujemy

*jednocześnie lojalnie ostrzegamy że nie tolerujemy opuszczania treningów bez wybitnie ważnego powodu, solistów na boisku, gry dalekiej od zasad fair play -), leniuchowania na treningach, niskiego poziomu lojalności i koleżeńskości -).

** ilość miejsc jest bardzo ograniczona ponieważ to jest ELITARNA drużyna ;-)