|  KS LINDE GROM   |  KS GROM PRO   |  KS GROM LADY   |  KS GROM KIDS   |  PIŁKA NOŻNA   |  JUDO   |  1% PODATKU   |  LEGIA   |  KONTAKT

Treningi judo dla dzieci

Nasz Klub Sportowy Włochy GROM działa na rzecz promocji aktywności fizycznej – w szczególności wśród najmłodszych. W ramach systemu szkoleniowego przez nas stosowanego proponujemy zajęcia judo dla osób w wieku przedszkolnym, szkolnym i młodzieży. Prowadzone są przez instruktorów z dużym doświadczeniem w dziedzinie tej dyscypliny sportowej, ale też posiadających staż w pracy szkoleniowej z najmłodszymi. Dzięki temu treningi judo dla dzieci, organizowane przez KS GROM odbywają się na profesjonalnym poziomie, a młodzi uczestnicy chętnie przychodzą na zajęcia.

Zajęcia są prowadzone przy dostosowaniu do poziomu znajomości dyscypliny wśród uczestników oraz w trosce o poszanowanie zasad obowiązujących w tym sporcie. Nasze spotkania mają na celu nie tylko uczyć najmłodszych tej dyscypliny, ale rozwijać ogólne zainteresowanie aktywnością fizyczną oraz przekazywać wartość zasad „fair play”. Treningi odbywają się we Włochach koło Warszawy, a zapraszamy na nie młode osoby w wieku szkolnym ze stolicy, jak i okolicznych miejscowości jak Targówek, Pruszków, Janki, itp.

Harmonogram zajęć judo dla dzieci z Klubu Sportowego GROM Włochy w sezonie 2019/2020

 

Wtorki:

Godz 17:00 – 18:00 zajęcia dla dzieci i młodzieży

 

Czwartki:

Godz 17:00 – 18:00 zajęcia dla dzieci i młodzieży

 

Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami judo dla dzieci odbywają się w Przedszkolu nr 419 przy ul. Ryżowej 17

Harmonogram zajęć judo dla dzieci z Klubu Sportowego GROM Targówek w sezonie 2019/2020

 

Poniedziałki:

Godz 17:15 – 18:15 zajęcia dla dzieci z klas 0-2
Godz. 18.15 - 19.15 zajęcia dla dzieci i młodzieży z klas 3-6

 

Środy:

Godz 17:15 – 18:15 zajęcia dla dzieci z klas 0-2
Godz. 18.15 - 19.15 zajęcia dla dzieci i młodzieży z klas 3-6

 

Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami judo dla dzieci odbywają się w Szkole Podstawowej 114 przy ul. Remiszewskiej 40

Składki członkowska wynosi 150 zł.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zajęć judo dla dzieci z Klubu Sportowego GROM w Warszawie na Włochach, zadzwoń: 721-144-144

 

Darmowe treningi dla dzieci z KS GROM!

 

Zarząd Klubu Sportowego GROM, wychodząc na przeciw potrzebą rodziców i dzieci, umożliwia bezpłatne treningi dla dzieci za zebrany 1% podatku od osób fizycznych i prawnych lub darowizny od osób fizycznych i podmiotów prawnych, więcej informacji uzyskają Państwo dzwoniąc pod numer telefonu 721-144-144.

 

Chcesz żeby Twoje dziecko trenowało za darmo?

 

Nic prostszego namów swoich bliskich i znajomych do przekazania 1% podatku dla Stowarzyszenia Brzask, poinformuj nas o tym, a każde 5 zł z przekazanych 10 zł, będzie zaliczone na składkę za treningi.

Znajdź sponsora, firmę która przekaże na rzecz stowarzyszenia darowiznę a 50% darowizny zostanie wliczone na poczet składek za treningi. Osoba prawana może odliczyć darowiznę od podatku, chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń 721-144-144!

Jak przekazać 1% podatku dla stowarzyszenia, wszystkie informacje znajdziesz na http://www.brzask.org.pl/podaruj-nam-swoj-podatek